Wobenzym HALL OF FLAME -
SÍŇ SLÁVY ČS. SPORTOVNÍ GYMNASTIKY

OLYMPIJŠTÍ VÍTĚZOVÉ:
Paříž 1924: Bedřich Šupčík (Sokol Brno I) - olympijská gymnastická soutěž ve šplhu na 8 m laně bez
přírazu, čas 7,2 s.
Amsterodam 1928: Ladislav Vácha
Berlín 1936: Alois Hudec (Sokol Brno I)
Londýn 1948: Družstvo žen (Zdeňka Honcová, Miloslava Misáková, Věra Růžičková (Sokol Brno I), Božena
Srncová
, Milena Müllerová, Zdeňka Veřmiřovská, Olga Šilhanová, Marie Kovářová -
náhradnice Eliška Misáková, až v Londýně onemocněla obrnou a zemřela)
Řím 1960: Eva Bosáková kladina
Tokio 1964: Věra Čáslavská osmiboj jednotlivkyň, přeskok, kladina
Mexico City 1968: Věra Čáslavská osmiboj jednotlivkyň, přeskok, bradla, prostná

STŘÍBRNÍ NA OH:
Paříž 1924: Robert Pražák - víceboj jednotlivců, bradla, kruhy
Jan Koutný - přeskok (kůň nadél)
Amsterodam 1928: Družstvo mužů (Ladislav Vácha, Emanuel Löffler, Jan Gajdoš, Josef Effenberger, Bedřich
Šupčík, Václav Veselý Jan Koutný, Ladislav Tikal)
Ladislav Vácha - kruhy
Emanuel Löffler - přeskok
Berlín 1936: Družstvo žen (Jaroslava Bajerová, Vlasta Děkanová, Božena Dobešová, Vlasta Foltová, Anna
Hřebřinová, Matylda Pálfyová, Zdeňka Veřmiřovská, Marie Větrovská)
Melbourne 1956: Eva Věchtová - Bosáková kladina
Řím 1960: Družstvo žen (Věra Čáslavská, Eva Bosáková, Ludmila Švédová, Adolfina Tačová,
Matylda Matoušková - Šínová, Hana Růžičková)
Tokio 1964: Družstvo žen (Věra Čáslavská, Marika Krajčírová, Jana Posnerová, Hana Růžičková, Jaroslava
Sedláčková, Adolfina Tkačíková - Tačová, náhradnice Bohumila Řimnáčová)
Mexico City 1968: Věra Čáslavská kladina
Družstvo žen (Věra Čáslavská, Bohumila Řimnáčová, Miroslava Skleničková, Marika
Krajčírová, Hana Lišková, Jana Kubičková - Posnerová)

BRONZOVÍ NA OH:
Paříž 1924: Ladislav Vácha - šplh na laně (7,9 s.), kruhy
Bedřich Šupčík - víceboj jednotlivců
Bohumil Mořkovský - přeskok (kůň nadél)
Amsterodam 1928: Emanuel Löffler - kruhy
Londýn 1948: Zdeněk Růžička (Sokol Brno I) - kruhy a prostná
Leo Sotorník - přeskok
Helsinky 1952: Družstvo žen (Eva Věchtová - Bosáková, Alena Chadimová, Jana Rabasová, Božena Srncová, Hana Bobková, Matylda Šínová - Růžičková /Sokol Brno I/, Věra Vančurová, Alena
Reichová)
Moskva 1980: Jiří Tabák kruhy